Podporují nás

Velký panovník Karel IV řekl, že vládnout znamená milovat svůj národ a milovat znamená sloužit mu. Bylo by pro naší zemi povznášející, kdyby politická reprezentace uvažovala a konala v tomto duchu. Je nám potěšením a ctí, že jsme poznali osobně člověka, Pavla Pacala, který ve službě národu nezklamal. Je čestným, spolehlivým a věrným partnerem. Pevně věříme, že občané Třebíče ocení jeho výjimečnost a umožní mu i nadále pokračovat v práci pro další rozkvět jejich města.

Eva a Václav Hudečkovi

Do Třebíče se vracím často a rád. Rozvoj města je pod vedením starosty Pavla Pacala vidět na každém kroku. Nová výstavba, opravy silnic a chodníků, rekonstrukce náměstí, prostor pro volnočasové aktivity, snaha o bezpečný a kulturní život ve městě. Věřím, že voliči tuto práci v podzimních volbách ocení.

Miloslav Mejzlík

herec

Jako technik mám rád jasná řešení, jako umělec mám rád vizi, jako voják mám rád organizovanost. Pro mě všechna tato kritéria hnutí Pro Třebíč zcela naplňuje. Pavel Pacal je člověk, který umí naslouchat konstruktivní debatě a nebojí se dělat potřebná rozhodnutí a to vše pro Třebíč.

Michal Lukáč

ČEZ, ZUŠ Třebíč, AČR

Pavel Pacal je velmi aktivní a komunikativní. Díky zkušenostem z komunální a krajské politiky dovede posouvat rozvoj města Třebíče tím správným směrem. Přeji mu, aby v tom mohl po podzimních volbách i nadále pokračovat.

Hana Žáková

senátorka

Pavel Pacal v době hospodářského rozkvětu dokázal využít příležitost pro viditelný rozvoj městské infrastruktury i veřejného života. Kamkoliv se v Třebíči podíváme, tam vidíme výsledky jeho úsilí. Období, které je před námi, nebude procházkou růžovým sadem. O to víc budeme nadále potřebovat schopného politika, pro kterého budou následující roky další úspěšně zvládnutou výzvou. S Pavlem Pacalem v čele se nemusíme o naše město a jeho obyvatele bát!

Jaromíra Hanáčková

dlouholetá ředitelka MKS Třebíč

Blíží se komunální volby a bude na nás, abychom volili takové osobnosti, které dokáží čelit mnohé nepřízni a kritice s tolik potřebným optimismem, jakož i navázat svojí činností na tradice našeho města a bránit zájmy nás všech. Naše město nejsou pouze památky UNESCO, ale "tvář" celého města vyžaduje neustálou péči, abychom se v něm cítili dobře a byli hrdí, že žijeme ve městě s duší.

Současný starosta Třebíče Pavel Pacal prokázal v průběhu první vlny covidu mnoho empatie a byl pro nás všechny morální podporou. Rovněž ukázal, že je "mužem činu", když za jeho působnosti byl zrealizován projekt rekonstrukce náměstí, nebo větrného mlýna a mnoho dalších, a proto patří jemu i jeho spolupracovníkům za jejich dosavadní působení veliký dík.

Volme proto naše příští představitele z těch, kteří již "prokázali, že na to mají".

Milada de Lamas

tlumočnice, zpěvačka