Vážení spoluobčané,
využili jsme přátelskou nabídku, která se neodmítá a připravili jsme pro Vás výjimečný kulturní zážitek - koncert vynikajícího světoznámého houslisty Václava Hudečka.
Jménem našeho hnutí i jménem všech partnerů a spolupracovníků si Vás dovolujeme pozvat v podvečer neděle 12. září do Židovského města v Třebíči, kde bude pro Vás na konci Subakovy ulice připraven malý amfiteátr pod širým nebem.
V jedinečném podání vynikajícího houslového virtuosa Václava Hudečka a za doprovodu špičkového komorního orchestru Musica Minore si budete moci v krásném prostředí Židovského města vyslechnout dvě snad nejpopulárnější díla z nepřeberné pokladnice vážné hudby - Vivaldiho Čtvero ročních období a Mozartovu Malou noční hudbu.
Přejeme Vám skvělý hudební zážitek.
Za politické hnutí PRO TŘEBÍČ
Jaromíra Hanáčková, Pavel Pacal